POZYCJONOWANIE SEO

POZWÓL, ABY CIĘ ZOBACZYLI

Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych to naprawdę najlepsza  decyzja jaką możesz podjąć dla swojej firmy. 

Pierwsze co zrobi Twój klient kiedy zainteresuje go produkt, który oferujesz, to oczywiście wpisanie słów kluczowych w wyszukiwarkę Google. Wypozycjonowa strona w pierwszej kolejności odpowiada na potrzeby użytkowników. 

Dzięki pozycjonowaniu stron masz możliwość jako pierwszy dotrzeć do Twojego klienta i przedstawić mu swoją ofertę za pomocą strony internetowej.

miesiąc 1

500 odwiedzających

miesiąc 2

1500 odwiedzających

miesiąc 3

2000 odwiedzających

miesiąc 4

3200 odwiedzających

miesiąc 5

4800 odwiedzających

miesiąc 6

3950 odwiedzających

miesiąc 6

5100 odwiedzających

skuteczna i nowoczesna strona internetowa

CHCESZ MIEĆ SKUTECZNĄ STRONĘ?

Dobrze wiem, że im wyżej tym lepiej, dlatego zadbam o to, aby uplasować Twoją stronę najwyżej na liście wyszukiwarek. 

Pozycjonowane przeze mnie i zoptymalizowane pod kontem SEO strony, znajdują się w TOP 3 wyników w wyszukiwarce na konkretne frazy kluczowe. 

NAGRODA 'NAJLEPSI OFERTEO'

Zostałem odznaczony nagrodą ,,Najlepsi Oferteo” przyznawanej dla najlepszych specjalistów. Jestem oczywiście z tego powodu bardzo dumny, ponieważ jest ona przyznawana w pewnym sensie przez klientów.

Portal przyznając nagrodę, kieruje się przede wszystkim opiniami klientów, które wystawili na temat firmy. Dziękuje za zaufanie, a także docenienie mojej pracy.

Jeżeli również chciałbyś być pewien, że Twoje zlecenie jest w dobrych rękach, to serdecznie zapraszam do mnie. Chętnie pomogę rozwiązać Twój problem.

OPINIE KLIENTÓW

"Polecam współpracę z Aleksandrem, Dobry, szybki kontakt i realizacja zlecenia. Ma głowę pełna pomysłów i się nimi dzieli. Profesjonalne podejście, cierpliwość i szybkość działania to tylko kilka jego zalet. Polecam, naprawdę warto się z Nim zadawać;)"
Sebastian Kania
Wodzirej
"To co najważniejsze to bardzo dobra komunikacja podczas realizacji zlecenia. Z jednej strony można docenić dużą samodzielność, z drugiej szybką reakcję na zgłaszane uwagi. Polecam!"
Piotr Wiczkowski
Psycholog

C0 ZYSKASZ POZYCJONUJĄC STRONĘ

zaangażowanych klientów

Szukając informacji w Google jesteśmy oczywiście w 100% skupieni na tym czego aktualnie szukamy. Dlatego zajmując najwyższe pozycje w wyszukiwarce możesz liczyć dodatkowo na zaangażowanie odbiorców na Twojej stronie.

Więcej zleceń

Pozycjonowanie stron SEO zapewni Ci większy ruch na Twojej stronie internetowej. Przeniesie się to bezpośrednio na ilość kontaktów z Twoją firmą i na większą ilość klientów.

Oszczędności w przyszłości

Stawiając na pozycjonowanie stron internetowych, możesz być pewny, że w przyszłości zaoszczędzisz sporą kwotę. Wszystko dzięki dodatkowym odwiedzinom na Twojej stronie

Wychodzisz na eksperta

Wyższa pozycja w wyszukiwarce dzięki działaniom SEO, sprawi, że potencjalni klienci uznają Cię za lidera rynku. W końcu wyświetlasz się w TOP 10 a to o czymś świadczy.

Wyprzedzasz konkurencję

Mając stronę w TOP 10 wyników wyszukiwania masz ogromną przewagę nad konkurencją. Wydając taki sam budżet na płatną reklamę, Ty przyciągasz więcej klientów, ponieważ Twoja strona jest wyżej.

Większa świadomość

Jeżeli dłużej utrzymasz się w pierwszych wynikach wyszukiwania, klienci zaczną kojarzyć Twoją markę. Przełoży się to na większą chęć zakupu, właśnie Twoich produktów.

Chcesz wyprzedzić konkurencję w Google

Skontaktuj się ze mną, wspólnie opracujemy najlepsze działania dla Twojej firmy i wypromujemy ją na rynku. Ja i mój zespół zajmujemy się zarówno reklamą w Internecie jak i tą stacjonarną. Nasi aktualni i byli klienci zawsze wystawiają nam maksymalną notę 5/5 gwiazdek w Google. Jeżeli chcesz powierzyć swoją firmę w sprawdzone ręce napisz do nas.