SOCIAL MEDIA

prowadzenie mediów społecznościowych agencja marketingowa Aleksander Suszek

ZBUDUJE WIZERUNEK TWOJEJ MARKI

Nie masz czasu zastanawiać się co interesuje, bawi i emocjonuje Twoich odbiorców?

Nie chcesz zastanawiać się, na jakich mediach społecznościowych warto się promować, a jakie lepiej odpuścić? 

A może po prostu chcesz oddelegować część zadań związanych z mediami społecznościowymi i zająć się tym, co naprawdę lubisz robić w swojej firmie?

I SŁUSZNIE

Przecież specjalizujesz się naprawdę w czymś innym i nie powinieneś zaniedbywać tego promując się w mediach społecznościowych.

Zamiast tego możesz zlecić te działania dla mnie. Przygotuje analizę rynku, sprawdzę działania konkurencji, opracuje personę Twojego klienta i przede wszystkim, zadbam o wizerunek Twój lub Twojej marki w mediach społecznościowych. Wszystko po to, aby działania w mediach społecznościowych zwiększały ilość klientów na Twoje produkty.

95% zadowolonych klientów

20 000+ zasięgu w ciągu 30 dni po 2 miesiącach

5 lat doświadczenia w marketingu

10 000 zasięgu z jednego postu po miesiącu

KILKA PROFILI PROWADZONYCH PRZEZE MNIE

JAK PRACUJE

1. ANALIZUJE RYNEK I PERSONE KLIENTA

Prowadzenie mediów społecznościowych oczywiście zawsze zaczynam od zapoznania się z rynkiem, na którym działa mój klient. Dzięki temu mogę dowiedzieć się jakie działania podejmuje konkurencja i jak mogę wyróżnić firmę mojego klienta.

Dodatkowo mogę zobaczyć jakie działania sprawdzają się lepiej a jakie gorzej. Pozwala mi to określić najlepsze rozwiązania przy promowaniu prowadzonego przeze mnie kanału w mediach społecznościowych.

prowadzenie mediów społecznościowych agencja marketingowa
prowadzenie mediów społecznościowych agencja marketingowa

2. UKŁADAM STRATEGIĘ WIZERUNKOWĄ

Kiedy znam już rynek na jakim mam działać oraz potencjalnych klientów mojego klienta mogę przejść do działania. 

Obmyślam strategię działań przy prowadzeniu mediów społecznościowych tak, aby publikowane przeze mnie treści były zarówno interesujące jak i angażujące dla potencjalnych klientów prowadzonej firmy oraz budowały spójny wizerunek firmy jako eksperta na rynku.

Dzięki wcześniejszemu przemyśleniu tych kwestii mogę liczyć również na większe zaangażowanie pod publikacjami, co przekłada się na większe zasięgi organiczne publikowanych postów.

 

3. UKŁADAM PROWADZENIE MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Kiedy wstępny plan działań mam przygotowany, przechodzę do tworzenia harmonogramu publikacji oraz tworzenia grafik i filmów na social media.

Prowadzenie mediów społecznościowych w ostatnich latach opiera się głównie na tworzeniu filmów. Prowadzenie mediów społecznościowych w ten sposób zapewnia większe zasięgi organiczne i bardziej angażuje odbiorców.

prowadzenie mediów społecznościowych agencja marketingowa
prowadzenie mediów społecznościowych agencja marketingowa

4. PUBLIKUJE TREŚCI I ANALIZUJE WYNIKI

Kiedy treści są już gotowe, publikuje je regularnie (codziennie, co dwa lub co 3 dni). 

Następnie po kilku dniach od publikacji postu przechodzę do sprawdzania statystyk. Badam zasięg oraz zaangażowanie pod postem i porównuje wyniki z innymi. Dzięki temu mogę wywnioskować jakie posty są odbierane lepiej przez odbiorców treści.

Na koniec okresu badawczego (np . co miesiąc) przygotowuje raport z wynikami i prognozami.

NAGRODA 'NAJLEPSI OFERTEO'

Zostałem odznaczony nagrodą ,,Najlepsi Oferteo” przyznawanej dla najlepszych specjalistów. Jestem z tego powodu bardzo dumny, ponieważ jest ona przyznawana w pewnym sensie przez klientów.

Portal przyznając nagrodę, kieruje się przede wszystkim opiniami klientów, które wystawili na temat firmy. Dziękuje za zaufanie i docenienie mojej pracy.

Jeżeli również chciałbyś być pewien, że Twoje zlecenie jest w dobrych rękach, to serdecznie zapraszam do mnie. Chętnie pomogę rozwiązać Twój problem.

OPINIE KLIENTÓW

"Polecam współpracę z Aleksandrem, Dobry, szybki kontakt i realizacja zlecenia. Ma głowę pełna pomysłów i się nimi dzieli. Profesjonalne podejście, cierpliwość i szybkość działania to tylko kilka jego zalet. Polecam, naprawdę warto się z Nim zadawać;)"
Sebastian Kania
Wodzirej
"To co najważniejsze to bardzo dobra komunikacja podczas realizacji zlecenia. Z jednej strony można docenić dużą samodzielność, z drugiej szybką reakcję na zgłaszane uwagi. Polecam!"
Piotr Wiczkowski
Psycholog

C0 ZYSKASZ ZLECAJĄC MI SM

Budujesz wizerunek

Prowadzenie mediów społecznościowych, to przede wszystkim budowanie spójnego wizerunku wśród Twoich potencjalnych klientów. Wizerunku, który przynosi klientów.

ciekawa treść dla klientów

Poza realizacjami i aktualnościami, publikuje treści, które ciekawią Twoją grupę docelową, dzięki czemu chętniej zostają na dłużej.

Pozyskujesz więcej klientów

Średnio klient potrzebuje 5 kontaktów z Twoją markę, aby coć od Ciebie kupić. Media społecznościowe to idealne miejsce do pokazania się większej liczbie potencjalnych klientów

Większe zasięgi

Nawet jeżeli nie masz jeszcze kanału na mediach społecznościowych, mogę zagwarantować Ci dotarcie do kilku tysięcy osób już w pierwszym miesiącu.

Wyprzedzasz konkurencję

Pokazując się w wielu miejscach w internecie, zyskujesz przewagę nad konkurencją, która skupia się tylko na jednym źródle kontaktu z klientem.

Budujesz relacje

Publikując treści, które ciekawią Twoich odbiorców, możesz wchodzi z nimi w interakcje, dowiadywać się o nich więcej i burzyć sztuczną barierę między firmą a klientem.

chcesz budować wizerunek swojej marki?

Skontaktuj się ze mną, wspólnie opracujemy najlepsze działania dla Twojej firmy i wypromujemy ją na rynku. Ja i mój zespół zajmujemy się zarówno reklamą w Internecie jak i tą stacjonarną. Nasi aktualni i byli klienci zawsze wystawiają nam maksymalną notę 5/5 gwiazdek w Google. Jeżeli chcesz powierzyć swoją firmę w sprawdzone ręce napisz do nas.