Oferta

Facebook Ads

Jesteś właścicielem mniejszej lub średniej firmy, lub pracujesz w w dziale marketingu takiej firmy, ale nie macie wystarczającej ilości klientów, aby rozwijać Waszą firmę? Może czas skorzystać z usług firmy zewnętrznej zajmującej się reklamą na Facebooku i stać się konkurencyjną firmą z większą ilością klientów i perspektywa szybszego rozwoju? Jeżeli chcesz sam się przekonać zadzwoń do mnie i umów się na bezpłatną rozmowę. Porozmawiamy, pokaże Ci co jest możliwe a co nie. w najgorszym wypadku dostaniesz ode mnie kilka wskazówek i spotkamy się przy innej okazji. W mojej agencji rozliczamy się od wyników, zarabiamy dopiero kiedy kampania będzie przynosić rezultaty.

Jeżeli Twoja firma nie zarabia my również nie zarabiamy. Dlatego zależy nam tak samo ja Tobie na osiągnięciu dobrych wyników marketingowych.

Reklama na Facebooku

Zalety

Konkretna grupa odbiorców

Facebook jest jednym z najskuteczniejszych mediów do personalizowania naszych reklam.

Możemy docierać przykładowo do osób, które interesują się biznesem i od razu wykluczyć te, które interesują się motywacją 

Spory wybór rodzajów reklam

Na Facebooku masz możliwość stworzenia reklam, które mają generować większą liczbę wejść na stronę jak i takie nastawione stricte na wykonanie telefonu. 

Dodatkowo masz takie opcje jak: 

Elastyczność budżetu

Reklamy na Facebooku możemy wykupić zarówno za 10 zł jak i 10 tyś zł. Elastyczność wydanego budżetu to niewątpliwy plus jaki oferuje nam reklama w mediach społecznościowych.

Skuteczny remarketing

Dzięki różnym ingerencją w kod Twojej strony Facebook może zbierać dane kto dokładnie wchodzi na Twoją stronę. Możesz wykorzystać następnie to w remarketingu. Wystarczy że wybierzesz konkretną grupę odbiorców którzy mieli z Tobą jakiś kontakt np.

Możesz też ustawić że chcesz docierać do osób które mają podobny profil i podobne zainteresowania co osoby, które już u Ciebie kupiły​

Wygląda ciekawie?

Jeżeli chcesz mieć dobrze przeprowadzoną kampanie marketingową na Facebooku, to napisz do mnie. Ustalimy wszystkie szczegóły tak aby Twoja firma przynosiła większe zyski. Nie mam stałego cennika usług ponieważ do każdej kampanii podchodzę indywidualnie, a sama cena zależy od budżetu jakim dysponuje klient oraz jakie ma oczekiwania wobec kampanii. Jednak dzięki rozliczeniu od wyników, nasze wynagrodzenie będzie wprost proporcjonalne do wygenerowanych wyników

Dlaczego ja?

Co mówią o mnie moi Klienci

"Polecam współpracę z Aleksandrem, Dobry, szybki kontakt i realizacja zlecenia. Ma głowę pełna pomysłów i się nimi dzieli. Profesjonalne podejście, cierpliwość i szybkość działania to tylko kilka jego zalet. Polecam, naprawdę warto się z Nim zadawać;)"

Sebastian Kania
Wodzirej w "Wodzirej dla Ciebie"

"W pracy z Aleksandrem najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do klienta. Przygotowana przez niego strona rozwiązała mój problem komunikacji z klientami w Internecie, dzięki czemu moje produkty są dużo częściej oglądane przez klientów."

Ilona Trzcińska
Właścicielka sklepu "Beemyspring"

Niespodzianka

Dla pierwszych klientów oferuję bezpłatną wycenę i ustalenie szczegółów współpracy. Niczym nie ryzykujesz, kontaktując się ze mną, a jeżeli się nie skontaktujesz, stracisz szansę na skuteczną kampanię marketingową.

Shopping Cart