STRONY I SKLEPY
INTERNETOWE

SKLEPY INTERNETOWE
& STRONY WWW

Nowoczesne, szybkie i skuteczne. Dla Ciebie, dla odbiorców, dla wyszukiwarek.

Dobrze zrobiona strona internetowa to nie tylko Twoja wizytówka w Internecie. Wszystko zależy od tego jak się ją poprowadzi i jaką rolę spełnia w działaniach marketingowych. Dobrze zrobiona strona nie tylko ładnie wygląda, ale pozyskuje dodatkowych klientów dla Twojej firmy.

skuteczna i nowoczesna strona internetowa
skuteczna i nowoczesna strona internetowa

CHCESZ MIEĆ SKUTECZNĄ STRONĘ?

Tak się składa, że zajmuje się budowaniem stron internetowych zawodowo. Jeżeli również chcesz mieć stronę, która pozyska Ci dodatkowych klientów, zadzwoń do mnie. Porozmawiamy o Twojej firmie i wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej marki. Poniżej znajdziesz wybrane strony internetowe, które zrealizowałem z moimi klientami.

PORTFOLIO

NAGRODA 'NAJLEPSI OFERTEO'

Zostałem odznaczony nagrodą ,,Najlepsi Oferteo” przyznawanej dla najlepszych specjalistów. Jestem z tego powodu bardzo dumny, ponieważ jest ona przyznawana w pewnym sensie przez klientów.

Portal przyznając nagrodę, kieruje się przede wszystkim opiniami klientów, które wystawili na temat firmy. Dziękuje za zaufanie i docenienie mojej pracy.

Jeżeli również chciałbyś być pewien, że Twoje zlecenie jest w dobrych rękach, to serdecznie zapraszam do mnie. Chętnie pomogę rozwiązać Twój problem.

OPINIE KLIENTÓW

Justyna Kolecka
Justyna Kolecka
2023-05-16
Polecam usługi Pana Aleksandra, profesjonalne podejście do klienta oraz wykonywanej pracy. Polecam w 100%
Rychu K
Rychu K
2023-04-25
Szczerze polecam, zlecenie wykonane perfekcyjnie, sumiennie zgodnie z ustaleniami.
Łukasz Orzoł
Łukasz Orzoł
2023-01-04
Tworzenie strony internetowej wymaga odpowiednich narzędzi i umiejętności, dlatego warto zlecić to zadanie profesjonalnej firmie lub osobie, która posiada doświadczenie w tej dziedzinie. Dlatego cieszę się, że zleciłem to Panu Aleksandrowi. Strona oraz projekt wizualny logo całkowicie spełnia nasze oczekiwania, a sama współpraca przebiegła bez najmniejszym problemów. Serdecznie polecam!
Teo Lisiecki
Teo Lisiecki
2022-09-28
Bardzo dobry specjalista ds PR. Pomógł mojej firmie wejść w świat social mediów i to była najlepsza decyzja, którą mogłem podjąć. Dziękuje bardzo Panie Aleksandrze za cenne wskazówki oraz wzorową współpracę. Zdecydowanie polecam.
Oskar Górecki
Oskar Górecki
2022-09-27
Super współpraca. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.
Jacek Trybuła
Jacek Trybuła
2022-08-10
Doskonała współpraca i kontakt
Emilia Rodkiewicz
Emilia Rodkiewicz
2022-07-18
super szybko super profesjonalnie. Polecam
Michał Romanik GoFuture
Michał Romanik GoFuture
2022-05-14
Pełen profesjonalizm. Polecam zdać się na wskazówki Olka, dotyczące zmian/modyfikacji, ponieważ ma bardzo duże doświadczenie. Współpraca to sama przyjemność. Zmysł estetyczny oraz kontakt na każdym etapie tworzenia strony. Z czystym sumienia polecam !
Piotr Wiczkowski
Piotr Wiczkowski
2022-04-27
Super współpraca. Dużo wsparcia i zrozumienia potrzeb klienta. Szybka reakcja na uwagi. Szczególnie polecam dla początkujących użytkowników stron www, ponieważ można liczyć na pomysły i wsparcie po wdrożeniu.

C0 ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC ZE MNĄ

Nowoczesny Design

Tworząc strony łączę ze sobą, funkcjonalność oraz nowoczesny wygląd. Dzięki temu strony są chętniej odwiedzane przez odbiorców treści publikowanej przez klientów.

CMS WordPress

Specjalizuję się w tworzeniu stron WWW opartych na CMS WordPress. Intuicyjny w obsłudze dla właściciela stron. Wyszukiwarki Google go lubią.

Responsywność

Tworzone, przeze mnie strony są przystosowane do urządzeń mobilnych oraz stacjonarnych. Masz pewność, że Twoja strona się ładnie wyświetla.

Intuicyjne Zarządzenie

Stroną będziesz mógł zarządzać za pomocą panelu administratora. Dzięki intuicyjnemu systemowi CMS samodzielnie zmienisz teksty, edytujesz menu oraz zaktualizujesz galerię zdjęć.

Legalność i ochronę

Nie każde zdjęcia w internecie można użyczyć, ze mną masz pewność, że pozyskane zdjęcia są z legalnego źródła. Dodatkowo zabezpieczam stronę przed atakami hakerów.

Tańszą domenę i hosting

Współpracując ze mną możesz zyskać 10% zniżki na usługi CyberFolks, jednego z najlepszych deweloperów domen i hostingów w Polsce. Kliknij nagłówek tego punktu po 10%. zniżki.

Chcesz skuteczną i nowoczesną stronę internetową?

Skontaktuj się ze mną, wspólnie opracujemy najlepsze działania dla Twojej firmy i wypromujemy ją na rynku. Ja i mój zespół zajmujemy się zarówno reklamą w Internecie jak i tą stacjonarną. Nasi aktualni i byli klienci zawsze wystawiają nam maksymalną notę 5/5 gwiazdek w Google. Jeżeli chcesz powierzyć swoją firmę w sprawdzone ręce napisz do nas.