USŁUGI

Reklama w mediach społecznościowych

Jednym ze skuteczniejszych sposobów pozyskiwania klientów jest reklama w mediach społecznościowych. Umożliwia ona dokładne dopasowanie grupy docelowej, która będzie zainteresowana Twoim produktem. Dzięki ten możliwości nie przepalasz budżetu reklamowego na docieranie do osób nie zainteresowanych Twoim produktem.

W swojej agencji w początkowej fazie dokładnie testuje kilka modeli reklam na małym budżecie a następnie wybieram te najskuteczniejsze tak aby budżet reklamowy przyniósł największe zyski dla klienta.

Budowa stron www

Budując markę w Internecie i rozwijając swój biznes nie możesz zapomnieć o stronie internetowej. Według badań Hotsuit w 2020 roku na świecie było ponad 5 mld użytkowników. Oznacza to, że swoimi działaniami możesz dotrzeć do wszystkich tych osób i pozyskiwać klientów. Dla porównania Facebook ma ich 2.5 mld.

Jednak aby strona skutecznie sprzedawała musi być dobrze zrobiona. Zobacz moje portfolio. Tworzę piękne i skuteczne strony internetowe które sprzedają produkty. Jeżeli również chcesz mieć piękną stronę skontaktuj się ze mną.

Copywriting

Tworzę oferty sprzedażowe dla swoich klientów korzystając z technik perswazyjnych. Taka oferta jest dużo skuteczniejsza dzięki wprowadzonym w niej elementom, które wpływają na odbiór Twojego produkty i wydaje się on dużo atrakcyjniejszy i więcej wart w oczach Twojego klienta. 

W pracy ze mną istnieje zarówno możliwość rozliczenia się z góry jak i w formie procentu od wygenerowanych zysków.

Social media i blog

Social media oraz blog to nie tylko miejsce gdzie możesz budować swoją markę i promować swoje produkty. To przede wszystkim miejsce budowania relacji ze swoimi odbiorcami. Dzięki dobrze zbudowanym relacjom możesz nawiązać więź ze swoimi odbiorcami, wpłynie to w znaczny sposób na ilośc Twoich klientów oraz zleceń. 

F.A.Q.

Zobacz najczęściej zadawane pytania

W mojej agencji stałe cena za usługi obejmują tylko pisanie wpisów na bloga oraz pisanie ofert perswazyjnych. Reszta usług jest indywidualnie ustalana z klientem w zależności od tego jakiego efektu oczekuje klient oraz jakim budżetem dysponuje. Jeżeli chodzi o strony internetowe ich cena mieści się w widełkach, jednak dokładna kwota zależy od tego co chcemy osiągnąć z klientem i jaki efekt go satysfakcjonuje.

Współprace zaczynamy od pierwszej rozmowy, która jest bezpłatna. Ustalamy na niej jakie efekty chce uzyskać klient i co jesteśmy w stanie przygotować dla niego. 

Następnie przygotowuję ofertę z która klient się zgadza lub podchodzimy do negocjacji co pozostawić co wykreślić z umowy i na jaką stawkę się umawiamy. 

Jeżeli wszystko jest w porządku zaczynamy współpracę

Zależy to od tego co klient chce osiągnąć. Przeważnie wykonuję strony w przedziale 2-4 dni.

Nie, wycena usługi oraz pierwsza rozmowa ustalania celów działań marketingowych jest darmowa.

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego, napisać maila lub po prostu zadzwonić. Dane do kontaktu znajdziesz w zakładce kontaktu.

Dodatkowa wiedza

Zapisz się na Newsletter i odbierz darmowego ebooka "9 elementów skutecznego postu na IG"

Shopping Cart