opinie klientów

"Współpracę z Aleksandrem Suszkiem nawiązałem na początku grudnia 2021 zlecając mu zaprojektowanie strony sklepu internetowego. Strona miała być nie tylko funkcjonalnym i wirtualnym odzwierciedleniem sklepu stacjonarnego ale i jego wizytówką w sieci. Spośród wielu ofert na jakie dostałem, ta od samego początku wydawała mi się najlepsza. Nie mam na myśli tutaj jedynie przystępnej ceny, szybkości w nawiązaniu kontaktu ale także entuzjazmu i pozytywnego nastawienia do współpracy. Jako, że jestem zielony jeśli chodzi o tworzenie stron, Aleks był mi w stanie cierpliwie i klarownie wytłumaczyć jak będzie przebiegać cały proces, co wnosi i na czym będzie polegać. Na dodatek to facet tryskający pomysłami i inicjatywą. W ciągu kilku dni praca ruszyła "z kopyta" Alex zjawił się w sklepie, zrobił masę zdjęć z których wybrał te najlepsze do umieszczenia na stronce. Ponadto idealnie wczuł się w klimat sklepu, świetnie odwzorowując jego klimat. Stronka stanęła w przeciągu kilku dni, po czym wnieśliśmy kilka poprawek i pojawił się gotowy projekt. Na koniec Aleks udzielił mi szczegółowego kursu na temat wprowadzania nowych produktów i w jaki sposób obsługiwać witrynę od strony administratora na co dzień. W chwili obecnej stronka funkcjonuje bezbłędnie, cieszy oko i przyciąga klienta. Ja natomiast nie muszę się stresować że coś może pójść nie tak, gdyż Aleks jest zawsze pod telefonem w gotowości do pomocy. Gorąco i szczerze polecam.."

Łukasz Kubiak
Właściciel firmy "Zaczarowany Kuferek"

"Polecam współpracę z Aleksandrem, Dobry, szybki kontakt i realizacja zlecenia. Ma głowę pełna pomysłów i się nimi dzieli. Profesjonalne podejście, cierpliwość i szybkość działania to tylko kilka jego zalet. Polecam, naprawdę warto się z Nim zadawać;)"

Sebastian Kania
Wodzirej w "Wodzirej dla Ciebie"

"To musiała być naprawdę dobra strona, bo branża usługowa dla której działam (hotelarstwo) jest wymagająca od swoich dostawców (i od siebie). I Aleksander zdecydowanie sprostał zadaniu. Poznałam go na mediach społecznościowych, jego posty na Instagramie były spójne i ciekawe. I tak zaczęliśmy współpracę. Osobiście najbardziej podobało mi się to, że Aleksander taktownie i stanowczo dyscyplinował mnie do pracy – więc z garści pomysłów, które kłębiły się w głowie, wyszła strona, którą można się pochwalić. Komunikacja była płynna, bez przestojów i aż sama nie mogę uwierzyć, że już mam wszystko to, co potrzebowałam. Dodatkowo mogłam zawsze liczyć na podpowiedzi, inspiracje, sugestie, przykłady z innych stron. I nawet teraz, gdy już skończyliśmy współpracę mogę zgłosić się po podpowiedzi. Naprawdę szczerze polecam!"

Agata Delmaczyńska
Szkoleniowiec

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Aleksandrem. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie – strona została wykonana w ciągu kilku dni. Efekt współpracy jest dla mnie także wysoce satysfakcjonujący – strona ma taki charakter, na którym mi zależało. Każdy etap naszej wspólnej pracy był dla mnie bardzo zadowalający – Pan Aleksander działał szybko i dobrze zrozumiał moje potrzeby. Strona jest świetna, a współpraca była przyjemnością. Bardzo polecam współpracę z Panem Aleksandrem właścicielom firm."

Natalia Kazik
Konsultacje języka angielskiego

"W pracy z Aleksandrem najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do klienta. Przygotowana przez niego strona rozwiązała mój problem komunikacji z klientami w Internecie, dzięki czemu moje produkty są dużo częściej oglądane przez klientów."

Ilona Trzcińska
Właścicielka firmy "Beemyspring"

"Aleksander w sposób profesjonalny wczuł się w potrzeby związane z moją działalnością. Każdy etap tworzenia strony omawiał i uzgadniał proponując dodatkowo skuteczne rozwiązania marketingowe. Zamówiona u niego strona internetowa rozwiązała moje problemy z dotarciem do grona odbiorców i każdemu z podobnym problemem bez wahania polecam i rekomenduje usługi Aleksandra"

Szymon Trawiński
Właściciel firmy "PropCraft"

"To co najważniejsze to bardzo dobra komunikacja podczas realizacji zlecenia. Z jednej strony można docenić dużą samodzielność, z drugiej szybką reakcję na zgłaszane uwagi. Polecam!"

Piotr Wiczkowski
Coach, psycholog

"Bardzo polecam współpracę z Panem Aleksandrem. Świetne zdolności graficzne, poczucie estetyki oraz własna inwencja twórcza. Z pewnością zrealizuje każdy projekt!"

Natalia Raczkowska
Fundacja Integro
Shopping Cart