Ciekawe reklamy na walentynki

Najciekawsze reklamy na walentynki

Nie wiem, czy obchodzisz walentynki w tym roku, czy też nie, ale pewne jest, że zobaczysz reklamy na walentynki z motywem miłości. Nic dziwnego jest to jeden z tych dni w roku kiedy kupujemy więcej prezentów i wydajemy więcej pieniędzy. Nawet jeżeli nie obchodzisz walentynek, warto samemu lub zlecić agencji marketingowej przygotowanie kampanii na dzień zakochanych. A jeżeli nie jesteś pewien co do tego pomysłu, to liczby mówią same za siebie. W latach 2017-2019 zapłacono za zakupy związane ze świętem zakochanych w Polsce łącznie 259 mln zł.

Dzisiaj chciałbym pokazać Ci 10 kreacji reklamowych przygotowanych właśnie z okazji walentynek. Może uda mi się zainspirować Cię do kolejnej ciekawej kampanii.

1. Smak miłości, rozstań i powrotów – Coca Cola

Coca Cola już od dawna kreuje się na markę łączącą przyjaciół rodzinę i zakochanych będąc wszędzie tam gdzie są spotkania z bliskimi. Nie inaczej było i w tej kreacji reklamowej, gdzie pokazała, że smakuje jak miłość.

2. Wilkinson – Smooth Valentine’s Day

Bardzo fajną kreację zachęcającą do golenia się i reklamującą markę stworzył Wilkinson przy pomocy jednego plakatu i róż. Proste i kreatywne rozwiązanie. Zobaczcie sami.

3. IKEA i ciekawa promocja na łóżeczka

Ten post mówi wszystko co powinniście wiedzieć o tej reklamie. Śmieszna, na czasie i ciekawa.

4. Netflix i możliwość wielu kont

Ciekawy sposób na wyznanie miłości zaproponował Netflix. Jeżeli tylko macie wspólne konto z osobą, na której Wam zależy, łapcię inspirację. No a swoją drogą myślę, że to prosty sposób na zainspirowanie się i wprowadzenie podobnej wersji do swojej reklamy na walentynki.

5. Wyznaj miłość przy pomocy AMS

Jak w prosty sposób przekazać wiadomość dla bliskiej osoby? Z pomocą przychodzi firma AMS. AMS postanowiło przekazać do tego swoją miejską przestrzeń – w walentynki marka wyświetlała na swoich nośnikach wiadomości wysłane przez internautów przez specjalnie stworzony w tym celu formularz.

6. Jak nie masz walentynki to masz burgera

Jeżeli martwicie się, że nie macie swojej walentynki, to McDonald pragnie Was uspokoić. W swojej walentynkowej kreacji w mediach społecznościowych zamieścił ciekawe i kreatywne zdjęcie, a wszystko pod hasłem “I’m lovin’ it”. Jak Wam się podoba ta kreacja?

7. Schwarzkopf Nectra Color “Marry Me”

Jak Tworzyć ciekawe reklamy na walentynki fajnie pokazuje marka Schwarzkopf. W reklamie szczególnie podoba mi się końcowe przesłanie, pokazane na końcu spotu.

8. Realizm do kwadratu

Ciekawym podejściem do reklamy na walentynki popisała się marka PlayStation reklamując nowy model swojej konsoli. Zdjęcie ma obrazować realizm grafiki i obrazu podczas grania. Chociaż teraz realizm obrazu w grach PS2 wydaje się zabawny, wtedy naprawdę robiło to wrażenie😉.

9.Heineken

Zastanawiacie się jak w ciekawy sposób wpisać się w temat miłości? Może inspiracją będzie dla Was interesująca kreacja szyjki butelki po piwie przedstawiona w formie pierścionka.

10. Klasyk nie tylko na walentynki

Na koniec reklama w formie mema, która robi nie zliczę już, które kółko po Internecie. Dobrze przygotowany mem może okazać się bardzo dobrym viralem po mediach społecznościowych.

Jeżeli wpis Ci się spodobał i lubisz oglądać kreatywne i ciekawe reklamy to zapraszam do wpisu z ciekawymi reklamami o tematyce Halloween.

Jeżeli szukasz agencji marketingowej, która przyniesie Ci nowych klientów skontaktuj się ze mną.

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart