Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Oferta

Copywriting

Oferty perswazyjne

Pisanie skutecznych tekstów marketingowych, to nie tylko dbanie o stylistykę, składnię i gramatykę pisanych zdań. To przede wszystkim pisanie tekstów zawierające techniki perswazyjne oraz  elementy marketingowe, które zwiększają zaangażowanie naszych odbiorców oraz zwiększają % osób, które kupią nasz produkt.

Zachęć klientów do kupienia i zwiększ drastycznie swoje zyski

Tekst sprzedażowy ma tylko jeden cel, generować zysk dla Twojej firmy. Dlatego wiem, że nie chodzi Ci o literki. Literki możesz napisać sam. Szukasz kogoś kto wie jakich słów użyć aby tekst był skuteczniejszy i generował więcej zleceń. Właśnie takimi tekstami się zajmuję. Dzięki temu możesz zarabiać więcej od razu po zmianie oferty na stronie.

Jeżeli Cię to nie przekonuję, chciałbym powiedzieć Ci, że jestem pewien swoich tekstów na tyle aby zaproponować Ci możliwość rozliczenia się od wygenerowanych dodatkowych zysków. Jeżeli nie zaczniesz zarabiać więcej, po prostu nic nie zapłacisz, a możesz zyskać wiele. Skontaktuj się ze mną aby wycenić tekst.

Być może znasz ten ból, że pompujesz mnóstwo pieniędzy w swoje reklamy, które nie przynoszą oczekiwanych efektów. Nikt nie chce klikać w Twoje reklamy, a nawet jak już kliknie to nie kupuję.

Problem 90% firm leży w tym, że chcą one często na siłę sprzedać swoje produkty. A kiedy klient to zobaczy, zacznie uciekać. 

Nie na tym to polega. Sztuka polega na tym aby zaszyć w umyślę Twojego klienta potrzebę posiadania Twojego produktu. Musi ona brzmieć w ten sposób aby klient po przeczytaniu Twojej oferty jeszcze bardziej zachęcił się do zakupu Twojego produktu.

Napisanie takiej oferty nie jest tanie, ale to dobrze. Gdyby taki tekst był tani, Twoja konkurencja dawno by już taki nabyła a Ty został byś w tyle, lub w najlepszym wypadku miał tak samo dobrą ofertę jak oni. Jeżeli sam będziesz posiadać taką ofertę, da Ci ona przewagę już na starcie.

Jeżeli chcesz mnie zapytać ile kosztuje oferta na 1000 znaków to nie pisz nic. Nie wyceniam swoich tekstów na ilość znaków. Do każdej branży i oferty podchodzę indywidualnie. Wynika to od specyfiki branży, oczekiwań klienta oraz czasu spędzonego na pisaniu oferty.

Chcesz uzyskać przewagę na konkurencją?

Masz pytanie?

FAQ

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Tak, po dostarczeniu odpowiednich informacji przygotuję dla Ciebie teksty na stronę.
Otrzymasz drogę prowadzącą klienta – od zaciekawienia do zakupu.

Musisz jednak wiedzieć, że nie da się każdego odwiedzającego przekuć w klienta. Jedni wiedzą jaki mają problem i chcą go rozwiązać, a inni muszą sobie dopiero uświadomić jaki problem im towarzyszy.

Na wyniki sprzedaży składa się kilka elementów:

  • Ilość osób, które trafiają  na Twoją ofertę
  • Jakość osób czytających teksty (jak duże jest ich zainteresowanie produktem na starcie)
  • Dobrze działająca strona, z prostą drogą poruszania się
  • Sposób rozmieszczenia tekstu
  • Grafika
Jeżeli te punkty są dobrze zrobione, i masz już jakąś sprzedaż, Zmiana opisu na ofertę perswazyjną z pewnością podniesie Twoją sprzedaż.
Shopping Cart