Dodaj tu swój tekst nagłówka

Oferta

Budowa stron www

Dobrze zrobiona strona internetowa to nie tylko Twoja wizytówka w Internecie. Wszystko zależy od tego jak się ją poprowadzi i jaką rolę będzie spełniać w naszych działaniach marketingowych. Dobrze zrobiona strona, która nie tylko wygląda dobrze wizualnie, ale jest również dobrze skonstruowana, z pewnością przyniesie Ci dodatkowych klientów i zwiększy Twoje przychody w firmie. Strona internetowa ma mnóstwo innych zalet, które zdradzam w moim wpisie na blogu.

strona internetowa olsztyn

Darmowa wycena strony

Wypełnij formularz:

Ty również chcesz mieć swoją stronę?

Tak się składa, że zajmuję się budowaniem stron zawodowo. Jeżeli również chcesz mieć swoją stronę internetową, możesz skontaktować się ze mną poprzez formularz zamieszczony na stronie, napisać maila lub po prostu zadzwonić. Dla pierwszych klientów mam w prezencie darmową wycenę strony. Tak więc niczym nie ryzykujesz. Poniżej znajdziesz moje portfolio i opinie klientów.

Portfolio

Nataliakazik.pl

coach j.angielskiego

scanstyle.pl

pośrednik nieruchomości

remorse.pl

firma meblowa

zaczarowany kuferek

sklep z dekoracjami

wodzirejdlaciebie.pl

wodzirej/ wesela

meblegoreccy.pl

meble

psychology4you.pl

poradnia psychologiczna

integro-eu

fundacja

greenofficer.pl

szkolenia ekologiczne

wegebunia.pl

blog kulinarny

meblenext.pl

producent mebli

transcamp.pl

transport

studiosuszek.pl

projektant

MRgofuture.pl

Szkolenia biznesowe

wyjazddlasingli.pl

wyjazdy

propcraft.pl

rękodzieło

dcpi.pl

Firma transportowa

zleceniabudowlane.pl

Portal z ofertami

panelandia.pl

panele tapicerowane

a czemu ja?

Opinie klientów

,,Polecam współpracę z Aleksandrem. Dobry, szybki kontakt i realizacja zlecenia. Ma głowę pełną pomysłów i się nimi dzieli. Profesjonalne podejście, cierpliwość i szybkość działania, to tylko kilka jego zalet. Polecam, naprawdę warto się z Nim zadawać ;)"

Sebastian Kania
Wodzirej w "wodzirej dla Ciebie"

,,Pan Aleksander Suszek, nie dość, że profesjonalnie tworzy strony, to jeszcze w przystępny sposób tłumaczy, co jest oczywiście na plus. Polecam dane usługi."

Mateusz Rozenberg
Twórca stron www

,,W pracy z Aleksandrem najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do klienta. Przygotowana przez niego strona rozwiązała mój problem komunikacji z klientami w Internecie, dzięki czemu moje produkty są dużo częściej przez nich oglądane."

Ilona Trzcińska
Właścicielka firmy "beemyspring"

,,Aleksander w sposób profesjonalny wczuł się w potrzeby związane z moją działalnością. Każdy etap tworzenia strony omawiał i uzgadniał, proponując dodatkowo skuteczne rozwiązania marketingowe. Zamówiona u niego strona internetowa rozwiązała moje problemy z dotarciem do grona odbiorców i każdemu z podobnym problemem bez wahania polecam i rekomenduje usługi Aleksandra."

Szymon Trawiński
Właścicielka firmy "propcraft"

Chcesz mieć ładną stroną...

...oraz być z niej zadowolony tak, jak moi klienci? Umów się ze mną na rozmowę, a stworzę również dla Ciebie piękną i skuteczną stronę.

W zależności od tego, czego potrzebujesz, czy jest to zwykła strona wizytówkowa czy cały sklep, możesz do mnie zadzwonić. W mojej ofercie znajdziesz 3 rodzaje stron internetowych. Cena każdej strony jest ustalana indywidualnie z klientem.

OFERTA

Strona internetowa

od 800 zł netto

Prosta strona wizytówkowa z kilkoma zakładkami takimi jak Strona główna, O mnie, Kontakt, Opinie itp. Idealna dla osób oferujących usługi, które nie chcą prowadzić bloga firmowego.

Blog

od 800 zł netto

Strona przeznaczona dla blogerów oraz firm, które chcą pozycjonować swoją stronę i budować autorytet, prowadząc bloga.

e- sklep

od 1000 zł netto

Idealna strona dla firm, które chcą sprzedawać swoje produkty przez Internet.

Shopping Cart